אודות

קצת עלינו

משרד עו״ד ליאור שמעוני

עו"ד ליאור שמעוני, שימש כעו"ד במשרדים הגדולים והמוכרים ביותר בתל-אביב, במחלקות מסחריות, וניהל בהם את מחלקת הליטיגציה המסחרית.

ליאור התמחה במשרד עו"ד וינרוט בתל אביב, לאחר שסיים את תאריו (LLB ו-LLM) באוניברסיטת בר אילן, שימש כעוזר מחקר של דיקן הפקולטה בתקופת לימודיו, ביצע עבודות מחקר עבור המכון הישראלי לדמוקרטיה, וכיהן מטעמו בוועדות הכנסת בייעוץ לחקיקה;

עו"ד ליאור שמעוני כיהן גם בין השנים 2012-2018 כאב"ד וסגן-נשיא בית הדין המשמעתי המחוזי של לשכת עורכי הדין במחוז תל אביב והמרכז, וכאב"ד בבית הדין הארצי המשמעתי של לשכת עורכי הדין.

במסגרת תפקידיו בבית הדין טיפל ליאור בתיקים משמעתיים כבדי משקל, פסיקותיו מצוטטות ומאוזכרות גם בערכאות הגבוהות, וכחבר נשיאות בית הדין השתתף בכתיבת נהלי בית הדין ותקנונו.

לליאור ניסיון עשיר ומגוון במשפט מסחרי-אזרחי מתוקף תפקידיו השונים. בין עיסוקיו ולקוחותיו ניתן למנות הליכים שניהל בשם קבוצת שטראוס עלית כנגד גופים שונים במשק, הליכים הנוגעים למכרזים ומשפט מנהלי מטעם גופים מהגדולים במשק, ליאור מייצג בישראל גם את קבוצת הנקל סוד בסכסוכי הפצה וקמעונאות, מטפל בתמי 4 בהליכים שעניינם תחרות הוגנת וקניין רוחני.

ליאור השתתף בייצוגו של הזמר אריק איינשטיין בהליכים הנוגעים לזכויות יוצרים, השתתף בהליכים כנגד גופי זכויות, ניקוי זכויות, הסדרת זכויות וכיו"ב.

לקוחותיו של עו"ד שמעוני נהנים ממגוון עשיר של ניסיון וידע, ומהתאמה אישית של הפתרונות המשפטיים – לצרכיהם, בהתאם לניסיונו העשיר של עו"ד שמעוני.

אנו נותנים לך יחס אישי

אנו נותנים ייצוג איכותי ומקצועי

אנו נלחמים כדי להשיג לך את התוצאה המשפטית הטובה ביותר

אנו מייצגים חברות מובילות במשק הישראלי

לקביעת פגישה

לקביעת פגישת ייעוץ 03-644-0110 או מלא את הטופס ונחזור בהקדם:

לקוחות מספרים

המלצות של לקוחותינו