פסקי דין

ההצלחות שלנו

פסקי דין

מדיה, תקשורת וזכויות יוצרים

בתביעה שהגיש אמרגנו של הזמר קובי פרץ בעקבות ביטול הסכם הטאלנט שנכרת עם קובי פרץ כפרזנטור של חברת מזון יצרנית, ייצג עו"ד שמעוני את חברת הפרסום שהייתה אחראית על הקמפיין, אשר נתבעה לצד החברה היצרנית.

הפצה, קמעונאות והייטק

מפיצת התוכנה של חברת ההייטק היצרנית הישראלית, תבעה את החברה היצרנית בשל ההודעה שנמסרה על ידי חברת ההייטק בדבר סיום יחסי הפצה בין הצדדים. על פי טענת החברה המפיצה, הסכם ההפצה עימה נותק שלא כדין תוך פגיעה בזכויותיה, ולדבריה נגרמו לה נזקים העולים כדי 60 מליון ₪.

משפט מנהלי, מכרזים

העותרת, חברת פרסום שהפסידה במכרז ושיוצגה ע"י עו"ד שמעוני, הגישה עתירה במסגרתה ביקשה להורות למזמין המכרז, מעצ, לחשוף את ההצעה שזכתה במכרז. הזוכה במכרז ביקשה להטיל חיסיון על הצעתה הזוכה בהסתמך על ההלכות שנקבעו בבתי המשפט ושהושגו גם הן ע"י עו"ד שמעוני באשר לדין הנוהג בהקשר עם חשיפת הצעה זוכה במכרז [עת"מ 38311-02-10].

הפצה, קמעונאות מזון

אלמנת מפיץ אשר נתן שירותי הפצה לחברת גלידת שטראוס, ביקשה להכיר בו לאחר מותו כשכיר של החברה, הגם שבמהלך שנות פעילותו התנהל כעצמאי.

סעדים זמניים

בית המשפט בתל אביב דחה בקשה לצו מניעה זמני שהוגשה ע"י חברה שהפעילה חדר כושר במשרדי חברת הפרסום מהגדולות בישראל, ושסולקה ממשרדי חברת הפרסום.

סעדים זמניים, עוולות מסחריות, תחרות בלתי הוגנת וגניבת עין

חברת תמי 4 המיוצגת ע"י עו"ד שמעוני גילתה כי מתחרה שלה מתחזה אליה בהודעות שיווק שהוא שולח ללקוחותיה. בצעד חריג, דרש וקיבל עו"ד שמעוני, צו לתפיסת נכסים [אנטון פילר], במסגרתו נתפסו מחשבי המתחרה, רשומותיו ומכשיריו.